Club Calimera Sunshine Rodos

Club Calimera Sunshine to bogato wysposażony hotel z dobrym zapleczem dla miłośników sportu. Znajduje się bezpośrednio przy piaszczosto-żwirowej plaży, gdzie są niemal idealne warunki do uprawiania winsufringu a także opalania i kąpieli wodnych ze względu na przyjemnie chłodzący wiatr. Kompleks hotelowy składa się z siedmiu budynków otoczonych ogrodem, pośród którego znajdziemy fantazyjne baseny dla dzieci i dorosłych. Specjalnie dla najmłodszych dostępny jest minikub oraz aimacje w różnych językach, dzięki temu dzieci będą znajdować się pod profesjonalną opieką i nie zaznają nudy. Hotel dysponuje kortami do tenisa, polem do minigolfa, możliwością uczestnictwa w zająciach fitness oraz aquaaerobicu oraz możliwością nauki nirkowania (w basenie). 

Dodatkowymi udogodnieniami dla dzieci są dostawiane łóżeczka, specjalne menu, dodatkowo płatna opieka, zjedżalnie, plac zabaw oraz brodzik. Obiekt ten polecany jest szczególnie rodzinim z dziećmi. 

W odległości 8km znajduje się miasto Rodos, do którego można dojechać atobusem (przystanek obok hotelu), taksówką lub wynajętym samochodem. 

Kategoria: cztery gwiazdki