Esperos Village Hotel

Esperos Village jest luksusowym hotelem umiejscowionym na rozległym zielonym wzgórzu wmiejscowości Faliraki. jest idealnym miejscem dla osób chcących odpocząć od gwaru bawiących się dzieci, ponieważ przeznaczony jest jedynie dla dorosłych gości. Obiekt oferuje odwiedzającym ponad 200 ekskluzywnych, klimatyzowanych pokoi z widokiem na morze.

Restauracja Panorama serwuje śniadania i kolacje w formie bufetu, którymi możemy rozkoszować się ciesząc oczy pięknym widokiem falującego morza. Przed udaniem się na posiłek pamiętajmy o odpowiednim stroju, zakrywającym ciało. 

Do dyspozycji gości jest również centrum fitness z sauną i wanną z hydromasażem a także dwa baseny. Codziennie organizowane są zajęcia obejmujące gimnastykę i jogging, a przy plaży można uprawiać rozmaite sporty wodne. Leżali i parasole, wi-fi oraz parking są wliczone w cenę pobytu. Kilka razy dziennie hotel oferuje bezpłatny transfer minibusem na plażę. Nie zawiedziemy się równieżod strony rozrywkowej, codziennie czekają nas atrakcje, występy na żywo oraz minikoncerty.

Kategoria: