Lindos Village Hotel

Na szczycie wzgórza w Lindos, po środku zielonego lasu mieści się urządzony w greckim stylu Hotel Lindos Village. Wraz z Lindos Royal tworzy wspaniały kompleks, którego goście mogą korzystać z usług siostrzanego obiektu. Niewąpliwą jego zaletą jest lokalizacja przy samej plaży, sąsiadującej z zatoką Vlycha, w stronę której skierowane są tarasy słoneczne a na nich leżaki i parasole skrywające gości w upalne dni. Nowoczesny grecki styl, eklskluzywne pokoje, dwa baseny oraz wspaniała restauracja serwująca śródziemnomorskie i międzynarodowe dania to główne zalety tego miejsca.

Bardziej aktywni goście będą zadowoleni z wielofunkcyjnego boiska sportowego, kortu tenisowego, boiska do mini piłki nożnej (5×5), siatkówki i koszykówki a także centrum fitness i rzutek. 

Po wniesieniu dodatkowej opłaty możemy korzystać z bilardu, sportów wodnych na plaży, centrum odnowy biologicznej, jacuzzi, zabiegów kosmetycznych,masaży oraz hammam.

Hotel jest równiez przystosowany dla najmłodszych gości.Oferuje im miniklub dla dzieci (6-12 lat), brodzik, plac zabaw, pokój zabaw, łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesełka w restauracji oraz opiekę nad dzieckiem (płatna).

Amatorzy rozrywki znajdą także coś dla siebie w postaci przedstawień w amfiteatrze, dyskoteki oraz programy animacyjne.

Kategoria: cztery gwiazdki