Lindos White Hotel & Suites

Jak sama nazwa wskazuje, hotel Lindos White Hotel & Suites stawia na biel w aranżacji. Zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach jest to dominujący kolor, co nadaje obiektowi tradycyjny, śródziemnomorski klimat i wrażenie wszechotaczającej świeżości. Położony jest jedyne 800 m od plaży i piętej zatoki Vlycha oraz kilka minut spacerem od magicznego miasteczka Lindos, które warto zwiedzić. Wspaniałe otoczenie zachęca by spędzać wolny czas opalając się na leżaku przy basenie popijając kolorowe koktajle przyrządzane przez barmana i rozkoszować się słońcem i wspaniałymi widokami. Hotel oferuje bezpłatne wi-fi a także udogodnienia dla amatorów aktywności fizycznej takie jak aerobik, aqua aerobic, boisko do siatkówki plażowej, rzutki, boccia, korty tenisowe a także sporty wodne na plaży.

Przybywający tu goście nie zawiodą się jeżeli chodzi o rozrywkę, ponieważ dwa razy w tygodniu organizowane są greckie wieczory a codziennie lekkie programy sportowe oraz animacje.

Wybierając się na wakacje z dziećmi warto wiedzieć, że znajduje się tu dla nich mnóstwo atrakcji takich jak plac zabaw, dwa oddzielne baseny, wysokie krzesełka w restauracji i łóżeczka dla nimowląt.

Kategoria:cztery gwiazdki